Magnet špendlík modrý

Kód: 6206
259 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Magnety na připevnění startovního čísla -špendlík modrý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak BibBits fungují?
BibBits se skládají z přední a zadní části, z nichž každá obsahuje velmi silný neodymový magnet. Stačí vložit triko a startovní číslo mezi magnety BibBits a jste připraveni na start.


Jsou BibBits dost silné?
BibBits mají malé, ale velmi silné magnety, které budou držet Vaše startovní číslo perfektně na svém místě. Dokonce i během dlouhotrvajících zkoušek s velmi silným větrem se startovní číslo ani nepohnulo.


Jaké magnety jsou používány?
Používáme tzv. poniklované neodymové magnety. Ty mají sílu 1,1 kg na magnet a mají samozřejmě i "severní" a "jižní" pól.


Jaké jsou specifikace BibBits?
BibBits se skládá ze dvou částí. Přední část je obdélníkového tvaru, rozměry jsou 2x1 cm a váží pouhé 3 gramy. Zadní část je kulatá (pro extra komfort), 1,5 cm průměr a váží jen 2 gramy. Kompletní sada 4 BibBits váží kolem 20 gramů.A co integrovaný časový čip ve startovním čísle?
Testy neprokázaly žádný negativní vliv na fungování časových tagů, pokud nepřipevníte magnet BibBits přímo na čip. Při obvyklém používání k tomu nemůže ale dojít, protože BibBits jsou použity pouze na vnější rohy startovního čísla. Testy byly provedeny s různými značkami čipů. Účinek v případě velkého davu při závodech není znám. Teoreticky by mohla být rušena magnetická pole, ale je nepravděpodobné, že by se tak stalo.

A co můj měřič srdečního tepu?
Testy ukázaly, že BibBits nemají vliv na fungování měřiče tepové frekvence, pokud nejsou magnety přímo umístěny na senzoru. Běžné používání BibBits proto nepřináší žádný problém, ale doporučujeme toto vyzkoušet, případně upravit vhodné umístění, dříve než začnete s vlastním měřením.


Mohu získat BibBits v jiných barvách, potisku nebo balení?
Ano můžeš. Pro vyšší objemy, nabízíme možnost nechat potisknout BibBits svým vlastním logem, barvou a přpadně i v jiném balení. Toto může být zajímavé pro různé akce, obchody a sponzory, kteří by chtěli mít originální produkt. Pokud se chcete dozvědět více o možnostech, neváhejte a kontaktujte nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
x