Novinky

SOLARBOOST 3, jedinečný přítel na delší tratě!

Třetí edice této tenisky spoléhá opět na precizní komfort. Značka adidas přichází s mottem kampaně „důvěřuj svému běhu“ a toto tvrzení chce podpořit třemi technologiemi, které formují tuto běžeckou klasiku.

Solar_Boost_600_400_landing

Boost podrážka nemůže chybět
Technologie adidas Boost je výsledkem práce inovačního týmu adidas Innovation Team (AIT) a německého chemického podniku BASF. Jejich cílem bylo vytvořit odpružení, které zajistí měkký došlap a zároveň bude vracet energii. Model SOLARBOOST 3 v kombinaci s LITESTRIKE (maximálně komfortní a lehká technologie tlumení) vám dodá stimulačního a více procítěnější pocit pohybu.

Linear energy push (LEP)
Torsion System nabízí 15% zvýšení tuhosti přední části boty pro dynamičtější běh. To konkrétně ovlivňuje tuhost chodidla a holeně. Díky této technologii by měly šlachy fungovat jako pružina, aniž by vás to stálo energii navíc. Vyšší ztuhlost svalů = menší spotřeba energie během stejného tempa.

Stretchweb s gumou Continental
Podešev Stretchweb je přirozeně pružná, zatímco guma Continental zaručí maximální přilnavost.

PRIMEGREEN
Primegreen je technologie od adidasu pro výrobky z recyklovaných materiálů, SOLARBOOST 3 rozhodně není výjimkou.
SOLARBOOST 3 je silueta, které můžeš důvěřovat. Stabilní a responzivní běh jsou elementy, které ti tato bota přinese.

Kolekce Change Gears, která zahrnuje siluety SOLARBOOST a SUPERNOVA není jenom o běžeckých botách. Podívejte se i na doplňující artikly k této kolekci a vydejte se na cestu pro dosažení lepších výsledků a hledání nových výzev.

BUTTON_1

 

  

BUTTON_1

Daruj lásku nocleženkou

My všichni bychom pro lásku běželi tisíce kilometrů. Někdy je to sprint, jindy běh na dlouhou trať. Někdy každý kilometr bolí víc a víc, jindy ty kilometry ani nepočítáme. Láska přichází v mnoha podobách, ale my všichni doufáme, že jednou se nám povede doběhnout až do cíle. Co znamená láska pro tebe? 

RC_web_CZ

Pro nás láska znamená běžet s ostatními a s každým krokem na ně myslet. Sdílet maličkosti a vzpomenout si i na ty, kteří třeba takové štěstí s láskou neměli. RunCzech a adidas ve spolupráci s Armádou Spásy přichází s možností darovat trochu lásky i ostatním. Pomocí kuponu Nocleženka podpoříš konkrétního člověka bez domova a my tě za to odměníme slevou - 42 % na adidas produkty. Protože na ten běh za láskou musíš být dobře vybavený.

Jak Nocleženka funguje?

Zakoupením Nocleženky na našem e-shopu v hodnotě 100 Kč podpoříš konkrétního člověka bez domova, který tak bude moci díky tvému daru strávit noc v teple v noclehárně Armády spásy. Nejde však pouze o přespání, člověk bez domova má v rámci noclehu zajištěnu i polévku s pečivem, teplý nápoj a má možnost se osprchovat a provést osobní hygienu.

Jak obdržím slevový kód na adidas produkty?

Po zakoupení Nocleženky na našem e-shopu a provedení transakce ti bude zaslán slevový kód na vyplněnou e-mailovou adresu. Slevový kód na - 42 % platí na vybrané adidas produkty na našem e-shopu do 7. 3. 2021.

#donatewithlove

voucher cz

Nocleženka

KOUPIT

400_400

Produkty adidas se slevou 42 %

ZOBRAZIT

 

Energie byla jen abstraktní pojem. Pak přišly boty Ultraboost 21!

Prototyp za prototypem. Inovace za inovací. Nekonečné testování. Všechno pro to, abychom dosáhli dokonalé harmonie hmotnosti, pohodlí a síly aktivního odpružení. Ultraboost 21. Boty se závratnou návratností energie.

BUTTON_1

adidas linear energy push

Nový Torsion System nabízí 15% zvýšení tuhosti přední části boty pro dynamičtější běh. To konkrétně ovlivňuje tuhost chodidla a holeně. Díky této technologii by měly šlachy fungovat jako pružina, aniž by tě to stálo energii navíc. Vyšší ztuhlost svalů = menší spotřeba energie během stejného tempa.

Boost podrážka dostala další upgrade

Technologie adidas Boost je výsledkem práce inovačního týmu adidas Innovation Team (AIT) a německého chemického podniku BASF. Jejich cílem bylo vytvořit odpružení, které zajistí měkký došlap a zároveň bude vracet energii. Model Ultraboost 21 má zatím největší podporu této technologie, kdy rozdíl mezi prvním modelem a nejnovějším činí neuvěřitelných 25 %. Maximální komfort to je definice Ultraboost.

Ultraboost 21

Svršek Primeknit

Svršek adidas Primeknit je speciálně vyroben z jednoho kusu tak, aby se při běhu přirozeně přizpůsoboval chodidlu každého běžce. Jedná se o pohodlný, bezpečný a přilehavý materiál, který zaručuje prodyšnost a maximální ventilaci.

Materiál Primeblue

Tento model obsahuje funkční recyklovaný materiál Primeblue z příze Parley Ocean Plastic, který využívá odhozených plastů z oceánu.

Nezáleží, jestli si zkušený běžec nebo úplný začátečník, Ultraboost 21 ti dodá energii tak jako tak. Ušetřená energie ti dá sílu navíc a s každým tréninkem se budeš víc a víc zlepšovat. A kdo v dnešním světe nepotřebuje energii navíc?

BUTTON_1

x