Daruj lásku nocleženkou

My všichni bychom pro lásku běželi tisíce kilometrů. Někdy je to sprint, jindy běh na dlouhou trať. Někdy každý kilometr bolí víc a víc, jindy ty kilometry ani nepočítáme. Láska přichází v mnoha podobách, ale my všichni doufáme, že jednou se nám povede doběhnout až do cíle. Co znamená láska pro tebe? 

RC_web_CZ

Pro nás láska znamená běžet s ostatními a s každým krokem na ně myslet. Sdílet maličkosti a vzpomenout si i na ty, kteří třeba takové štěstí s láskou neměli. RunCzech a adidas ve spolupráci s Armádou Spásy přichází s možností darovat trochu lásky i ostatním. Pomocí kuponu Nocleženka podpoříš konkrétního člověka bez domova a my tě za to odměníme slevou - 42 % na adidas produkty. Protože na ten běh za láskou musíš být dobře vybavený.

Jak Nocleženka funguje?

Zakoupením Nocleženky na našem e-shopu v hodnotě 100 Kč podpoříš konkrétního člověka bez domova, který tak bude moci díky tvému daru strávit noc v teple v noclehárně Armády spásy. Nejde však pouze o přespání, člověk bez domova má v rámci noclehu zajištěnu i polévku s pečivem, teplý nápoj a má možnost se osprchovat a provést osobní hygienu.

Jak obdržím slevový kód na adidas produkty?

Po zakoupení Nocleženky na našem e-shopu a provedení transakce ti bude zaslán slevový kód na vyplněnou e-mailovou adresu. Slevový kód na - 42 % platí na vybrané adidas produkty na našem e-shopu do 7. 3. 2021.

#donatewithlove

voucher cz

Nocleženka

KOUPIT

400_400

Produkty adidas se slevou 42 %

ZOBRAZIT

 

x