SOLARBOOST 3, jedinečný přítel na delší tratě!

Třetí edice této tenisky spoléhá opět na precizní komfort. Značka adidas přichází s mottem kampaně „důvěřuj svému běhu“ a toto tvrzení chce podpořit třemi technologiemi, které formují tuto běžeckou klasiku.

Solar_Boost_600_400_landing

Boost podrážka nemůže chybět
Technologie adidas Boost je výsledkem práce inovačního týmu adidas Innovation Team (AIT) a německého chemického podniku BASF. Jejich cílem bylo vytvořit odpružení, které zajistí měkký došlap a zároveň bude vracet energii. Model SOLARBOOST 3 v kombinaci s LITESTRIKE (maximálně komfortní a lehká technologie tlumení) vám dodá stimulačního a více procítěnější pocit pohybu.

Linear energy push (LEP)
Torsion System nabízí 15% zvýšení tuhosti přední části boty pro dynamičtější běh. To konkrétně ovlivňuje tuhost chodidla a holeně. Díky této technologii by měly šlachy fungovat jako pružina, aniž by vás to stálo energii navíc. Vyšší ztuhlost svalů = menší spotřeba energie během stejného tempa.

Stretchweb s gumou Continental
Podešev Stretchweb je přirozeně pružná, zatímco guma Continental zaručí maximální přilnavost.

PRIMEGREEN
Primegreen je technologie od adidasu pro výrobky z recyklovaných materiálů, SOLARBOOST 3 rozhodně není výjimkou.
SOLARBOOST 3 je silueta, které můžeš důvěřovat. Stabilní a responzivní běh jsou elementy, které ti tato bota přinese.

Kolekce Change Gears, která zahrnuje siluety SOLARBOOST a SUPERNOVA není jenom o běžeckých botách. Podívejte se i na doplňující artikly k této kolekci a vydejte se na cestu pro dosažení lepších výsledků a hledání nových výzev.

BUTTON_1

 

  

BUTTON_1

x