Energie byla jen abstraktní pojem. Pak přišly boty Ultraboost 21!

Prototyp za prototypem. Inovace za inovací. Nekonečné testování. Všechno pro to, abychom dosáhli dokonalé harmonie hmotnosti, pohodlí a síly aktivního odpružení. Ultraboost 21. Boty se závratnou návratností energie.

BUTTON_1

adidas linear energy push

Nový Torsion System nabízí 15% zvýšení tuhosti přední části boty pro dynamičtější běh. To konkrétně ovlivňuje tuhost chodidla a holeně. Díky této technologii by měly šlachy fungovat jako pružina, aniž by tě to stálo energii navíc. Vyšší ztuhlost svalů = menší spotřeba energie během stejného tempa.

Boost podrážka dostala další upgrade

Technologie adidas Boost je výsledkem práce inovačního týmu adidas Innovation Team (AIT) a německého chemického podniku BASF. Jejich cílem bylo vytvořit odpružení, které zajistí měkký došlap a zároveň bude vracet energii. Model Ultraboost 21 má zatím největší podporu této technologie, kdy rozdíl mezi prvním modelem a nejnovějším činí neuvěřitelných 25 %. Maximální komfort to je definice Ultraboost.

Ultraboost 21

Svršek Primeknit

Svršek adidas Primeknit je speciálně vyroben z jednoho kusu tak, aby se při běhu přirozeně přizpůsoboval chodidlu každého běžce. Jedná se o pohodlný, bezpečný a přilehavý materiál, který zaručuje prodyšnost a maximální ventilaci.

Materiál Primeblue

Tento model obsahuje funkční recyklovaný materiál Primeblue z příze Parley Ocean Plastic, který využívá odhozených plastů z oceánu.

Nezáleží, jestli si zkušený běžec nebo úplný začátečník, Ultraboost 21 ti dodá energii tak jako tak. Ušetřená energie ti dá sílu navíc a s každým tréninkem se budeš víc a víc zlepšovat. A kdo v dnešním světe nepotřebuje energii navíc?

BUTTON_1

x